Kedves Csapattag / Látogató!

Szeretettel köszöntünk cserkészcsapatunk háttérszervezetének, a Tűzliliom Egyesületnek a honlapján. A 2017-ben útjára indult egyesületünk biztosítja a 929. sz. Szent Mihály cserkészcsapat jogi, pénzügyi és operatív működtetését.

Egyesületünk információi:

Egyesületünk neve: Tűzliliom Egyesület

Székhely cím: 1161 Budapest, Pál utca 44.
Adószám: 18750353-1-42
Levelezési cím: 1625 Budapest, Postafiók 108. (ÚJ!)
Bankszámlaszám: 11704007-22035677 (OTP Bank)
Alapszabály: MEGTEKINTÉS
Pénzügyi szabályzat: LETÖLTÉS
Határozatok Könyve: MEGTEKINTÉS (Csak elnökségi tagoknak. Betekintés kérhető az egyesület elérhetőségein.)
Belépési nyilatkozat: LETÖLTÉS
Kilépési nyilatkozat: LETÖLTÉS
Tagdíj: 1.000 Ft/fő/év
Tagi kedvezmények: 5.000 Ft/fő/év programkedvezmény, @929szenmihaly.hu végű Google fiók (30 Gb) (Mindkettő igényelhető az egyesület elérhetőségein /hamarosan a "Támogatást kérek!" felületen keresztül/)

Tagsági információk:

BELÉPÉS:
Az egyesületbe belépni a kitöltött és aláírt belépési nyilatkozattal lehet, melyet az Elnökségnek kell eljuttatni (másolatban az egyesületi emailcímre küldve és eredetiben az elnökségnek átadva vagy a levelezési címre küldve). A tagsági felvételről az Elnökség egyszerű szótöbbséggel dönt.
KILÉPÉS: Az egyesületből kilépni a kitöltött és aláírt kilépési nyilatkozattal lehet, melyet az elnöknek kell megküldeni (másolatban az egyesületi emailcímre küldve és eredetiben az elnökségnek átadva vagy a levelezési címre küldve). A tagsági viszony a kilépési nyilatkozat Egyesület általi átvételének napján szűnik meg.
KÖZGYŰLÉS: évente legalább egyszer, személyes jelenléttel vagy kizárólag elektronikus hírközlő eszköz segítségével.
TAGDÍJ: Az egyesület tagjai évente 1.000 Ft tagdíjat kötelesek fizetni az egyesület bankszámlaszámára (NÉV+TAGDÍJ közleménnyel). Tagdíjtartozás esetén az Elnökség írásban felszólíthatja az érintett tagot, melynek kézhezvételét követő 30 napon túli tagdíjfizetés elmaradása esetén a tagsági viszony automatikusan megszűnik.
KEDVEZMÉNYEK: A tagi kedvezményeket minden esetben a tagnak igényelnie kell az egyesület elérhetőségein. Automatikus kedvezmény nem jár egyik tagnak sem. Az adott évben nem igényelt programkedvezmény nem halmozható (nem vihető át a következő évre).

ELNÖKSÉGI ÜLÉSEK: Az Elnökség legalább negyedévente (de általában havonta) ülésezik. Az ülések nyilvánosak, melyekre az egyesület elérhetőségein keresztül lehet bejelentkezni.

Örsök
0 Groups
There are no groups available in this category.