Szertár munkacsoport
Operatív csoportok Approval 3 Users
Két hete tértünk vissza élményekkel teli a Cserkészportyáról!
Rengeteg kalandban volt részünk, miután Andy, a gazdánk kidobott minket otthonából megtapasztaltuk, hogy milyen oviban levő játékként élni, majd újra visszakerültünk otthonunkba, Andy gyerekéhez.
Szerencsére sokan el tudtak jönni, rengeteg köszönet a szervezőknek a sok belefektetett energiájáért.
Hamarosan több képet is felrakunk, részletesebb beszámolóval az eseményről, addig is párral mutatjuk milyen jó hangulatban telt el ez a hétvége.
— feeling Nosztalgikus in Tahitótfalu with Járó Zoltán, Sipos Kinga, and 14 more
Adatkezelési szabályzat és nyilatkozatok
Sipos Péter created this group
Sziasztok!

A mi kis munkacsoportunk azzal foglalkozik, hogy nektek mindenetek meglegyen egy őrsi, raji, csapat szintű programra. Nektek csak annyi a dolgotok hogy feljöttök erre az oldalra és kikölcsönzitek azt, amire szükségetek van, mi pedig a legközelebbi pénteken odaadjuk nektek.
Komolyabban 2016 óta működik ez a munkacsoport. ti is láthattátok mennyi minden került a csapat tulajdonába. Nagyon sok lelki és anyagi támogatást kaptunk (amit most is nagyon köszönünk).

Feladataink:
  • a munkacsoport az egyesület szertár állományát használja a cserkészcsapat szertári feladatainak ellátásához
  • munkacsoport tagok és/vagy munkacsoport vezető hiányában ezeket a feladatokat az egyesületi elnökség látja el
  • munkacsoport vezetőt a csapatparancsnok vagy az egyesületi elnökség felkérhet egy évre a cserkészév során (a megbízatás a cserkészév utolsó napján, augusztus 31-én megszűnik).
  • a munkacsoport vezető összefogja és koordinálja a munkacsoport tagok munkáját.
  • munkacsoport tagnak minden évben jelentkezni kell a Szertáros alapképzés nevű online tanfolyam teljesítésével (minden cserkészév végén a munkacsoport tagságok automatikusan megszűnnek). A munkacsoport tagság az alábbi feladatokkal, hozzáférésekkel csak ezt követően aktiválódik.
  • naprakészen tartani a hivatalos munkacsoport oldalatokat a 929szentmihaly.hu-n
  • szertári elemeket rendszerezni, rendbentartani
  • szertári elemeket fejleszteni, karbantartani
  • szertári kölcsönzéseket intézni és vezetni a honlapon
  • új elemek költségtervét leadni a cserkészév elején
  • új elemeket beszerezni a jóváhagyott költségterv alapján az egyesületi elnökséggel egyeztetve majd bevételezni
  • nem rendeltetésszerűen működő elemeket javítani/javíttatni
  • javíthatatlan vagy fölöslegessé vált elemeket selejtezésre javasolni

LEGYÉL TE IS SZERTÁROS!!!

NEA

A honlap a NEA támogatásával készült.

Készítette és fejleszti:

tegtrix.hu

Vélemények, kérdések

Írd meg véleményeidet, tedd fel kérdéseidet itt:
929szentmihaly.hu/velemeny