Kedves Csapattagok!
Kedves Szülők!

Ez az oldal csapatunk egyesületéhez, a Tűzliliom Egyesülethez szóló támogatási kérések, kérdések egyszerűsített, univerzális elektronikus felülete, amely adatok az Egyesület elnökségéhez érkeznek be. A kérelmekről a Tűzliliom Egyesület elnöksége dönt.

2020. szeptemberétől megújítottuk ezt a felületet, hogy még jobban tudjuk támogatni a munkátokat.  Az alábbi kérelem típusok közül tudtok választani a honlapra való belépés után.

FONTOS: kérelmet csak 929-es fiókkal rendelkezők tudnak benyújtani. Ha nincs fiókod: Csatlakozz!

Üdvözlettel:
Tűzliliom Egyesület elnöksége
  • Program részvételi díj támogatás

Ha egy program részvételi díjához kérsz támogatást.

Támogatást kérek!

• Egyesületi tagsági támogatás

Ha egyesületi tag vagy és igényelni szeretnéd a tagsági támogatásokat.

• Őrsi láda irodaszer igénylés

Ha őrsvezetőként szeretnél őrsi ládát vagy őrsi irodaszert igényelni

• Toborzó, reklámanyag igénylés

Ha toborzáshoz, a csapat/cserkészet népszerűsítéséhez reklámanyagra van szükséged.

• Éves költségvetési terv benyújtás

Ha az általad vezetett, őrsi szint feletti/kívüli egységnek szeretnél a cserkészév elején költségvetési igényt benyújtani.

Határidő: minden év augusztus 31.

Benyújtom a költségtervem!